Kim jesteśmy

 

mgr Hanna Nowogrodzka – absolwentka warszawskiej AWF, specjalista rehabilitacji II stopnia, specjalistka w usprawniania niemowląt i dzieci. Ogromne doświadczenie, wiedza i świetne czucie w dłoniach niemowlęcego ciała – to jej atuty. Poza praca lubi dobrą książkę, muzykę i podróże.

Podstawowe kwalifikacje specjalistyczne zdobyła na kursach i stażach:

1988 – kurs metody NDT-Bobath, Warszawa – Mary Quinton
1991 - staż Fundacji Lekarze Świata, Paryż
1992 - kurs metody NDT-Bobath, Warszawa – Neda Rotar
1992 - staż Fundacji Lekarze Świata, Paryż
1993 - kurs metody Sensory Integration, Warszawa – Violet Mass
1994 - kurs metody Sensory Integration, Warszawa – Violet Mass
1995 - kurs metody Sensory Integration, Warszawa - Violet Mass
1995 - kurs metody NDT-Bobath, Warszawa – Ad Marijnissen
1997 - kurs metody Hallwick, Warszawa – Neda Rotar
1997 - kurs metody NDT-Bobath, Jaworzno
1998 - kurs metody NDT-Bobath, Londyn – Jennifer Bryce, Christine Barber
1998 - staż specjalistyczny NDT-Bobath, Bern– Mary Quinton, Verena Schatzman


mgr Henryk Nowogrodzki – absolwent warszawskiej AWF, specjalista rehabilitacji II stopnia, Ponad 30 - letnie doświadczenie w rehabilitacji dzieci i dorosłych, organizacji zakładów rehabilitacji, produkcji i dystrybucji sprzętu rehabilitacyjnego. Poza pracą zawodową lubi pływanie, jazdę na skifoxie, grę na akordeonie i podróże


mgr Krzysztof Nowogrodzki – absolwent warszawskiej AWF na wydziale fizjoterapii. Specjalizuje się w urazach ortopedycznych, dysfunkcjach kręgosłupa oraz problemach osób aktywnych i sportowców. Krzysztof wciąż poszerza swoje kwalifikację zawodowe uczestnicząc w wielu specjalistycznych kursach W przeszłości zawodniczo związany z triathlonem i karate kyokushin. Jego pasja to trening funkcjionalny, ćwiczenia z odważnikami kettlebell oraz pływanie powerswim.pl.


mgr Agata Nowogrodzka - absolwentka wydziału Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Pracownik NZOZ Rehabilitacja oraz Kliniki Rehabilitacji Pediatrycznej w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. W swojej pracy zajmuje się oceną i terapią dzieci z zaburzeniami funkcji ośrodkowego układu nerwowego, zaburzonym napięciem mięśniowym, problemami psychoruchowymi oraz zespołami genetycznymi. Podchodzę indywidualnie do każdego pacjenta, co przekłada się na efektywną terapię.
Ukończone kursy oraz szkolenia podyplomowe:
- Terapia Neurorozwojowa NDT-Bobath oraz NDT- Bobath Baby,
- Integracja Sensoryczna Ii II stopnia,
- PNF podstawowy,
- Trójwymiarowa terapia stóp,
- Kurs wprowadzający do terapii tkanek miękkich w pediatrii.
Swoje kwalifikacje zawodowe podnoszę uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach prowadzonych m.in. przez Neda Rotar (NDT Bobath Senior Instructor), Sarah Capelovich (NDT Bobath Senior Instructor), Leonor Antonietti (NDT Bobath Senior Instructor) . Zdobyta wiedza oraz doświadczenie dają mi narzędzie pracy, dzięki któremu mogę pomóc potrzebującym małym pacjentom.Copyright by NZOZ Rehabilitacja © 2013-2016.   Created by PROcreators